Bohaterowie

Stephane Antiga:

Obudził się rano widząc, że łóżko po drugiej stronie jest puste. Znlazł tylko spisany ręcznie list. Jego żona odeszła. Nie mogła tak dłużej żyć. Zabrała dzieci i wyjechała. Stephane musi wybrać co jest dla niego ważniejsze. Siatkówka czy rodzina. Trener postanawia walczyć o rodzinę, ale jeden dzień burzy cały jego świat.

Agnieszka Kasprzyk:

Znajduje na lotnisku zapłakaną dziewczynę, która woła, że chce wrócić do taty. Agnieszka akurat wróciła do Polski po 5 letnim pobycie w Stanach, ale wie kim jest Stefan Antiga. Kobieta postanawia pomóc dziewczynce, a później angażuje się także w pomoc trenerowi. Niestety w trakcie tej pomocy niebezpiecznie przywiązuje się do Stefana. 

Philippe Blain:

Drugi trener reprezentacji, ale przede wszystkim przyjaciel Stefana. To właśnie on wspiera Antigę w najtrudniej chwili w jego życiu. Wspólnie z reprezentacyjnym statystykiem Oskarem knuje pewien spisek, który  ma na celu przywrócenie dawnego Stefana.


Oskar Kaczmarczyk:

Reprezentacyjny statystyk. Widzi, że coś złego dzieje się ze Stefanem i wspólnie z Filipem postanawia mu pomóc. Pytanie co wyjdzie z tej pomocy.

Manoline Antiga:

Córka Stefana. Bardzo kocha swojego ojca. Z tęsknoty za nim postanawia uciec od matki. 

Timotei Antiga:

Syn Trenera. Zawsze stoi murem za swoją mamą. Ma za złe tacie, że ten spędza z nim za mało czasu. Wyprowadzka z domu rodzinnego jest dla mnie dobrym początkiem nowego życia. W przeciwieństwie do siostry nie chce wracać do Warszawy.


Reprezentacja Polski w siatkówce:


4 komentarze:

 1. Jest Stephane, jestem i ja. Zapowiada się super ciekawe opowiadanie i już nie mogę się doczekać, kiedy je rozpoczniesz.
  Pozdrawiam
  Violin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze trochę będziesz musiała poczekać gdyż prowadzę obecnie aż 4 blogi i już ledwo się wyrabiam. Może w połowie stycznia coś się tutaj ukarze. Pozdrawiam! ☺

   Usuń
  2. Spokojnie, poczekam. Ale już zapewniam, że masz we mnie stałego czytelnika. Czytam też twoje pozostałe blogi ( szczególnie ten o Igle), ale jakoś nie mam okazji by skomentować.

   Usuń
  3. Wiem jak to jest z brakiem czasu. Sama niekiedy nie zdążam z komentarzami. Najważniejsze, że czytasz i mam nadzieję, że przypadła Ci któraś historia do gustu. ☺

   Usuń